Firma Profili

1986 yılında Denizli'de Garanti Tenekeci olarak meslek hayatımıza başladık. 1995 yılında firmamızı biraz daha genişleterek havalandırma sektörüne giriş yaparak havalandırma ekipmanları satış ve montaj uygulamalarına başladık.


Değişen piyasa talepleri ve üretim teknolojileri doğrultusunda her yıl firmamızı biraz daha genişleterek şuan 600 m2 kapalı alan üzerine kurduğumuz fabrikamızda havalandırma ekipmanları, endüstriyel mutfak, doğalgaz bacaları, izolasyon ve güneş enerji sistemleri sektörlerine hizmet sunmaktayız.


GARANTİ HAVALANDIRMA sizlerin göstermiş olduğu güç ve güvenle malzeme kalitemizi bozmadan yılların verdiği tecrübeyle siz müşterilerine daima profesyonel bir hizmet sunmayı amaç ve ilke edinmiştir.


Yerinde tespit edilerek aldığımız ölçüleri birebir bilgisayar ortamında oluşturduğumuz 3 boyutlu çizimlerle görsel olarak müşterilerimize üretimden önce sunmaktayız. Otel, restorant, lokanta ve toplu beslenme yapılan tüm tesislere satış ve imalat olarak hizmet vermekteyiz.


GARANTİ HAVALANDIRMA proje taahhüt, imalat montaj ve servis konularında uzmanlaşan kadrosuyla değerli müşterilerine hizmet vermenin mutluluğunu taşımaktadır.

Registration

Register in to your account

Register

Authorization on the site

Sign in to your account